Muzeum – Pražského povstání: obousměrné přerušení provozu metra

Od 21:00 hodin v pátek 6. dubna 2012 do ukončení provozu v pondělí 9. dubna 2012 bude z důvodu celkové opravy výhybky u stanice metra I. P. Pavlova obousměrně přerušen provoz metra na lince C mezi stanicemi Muzeum a Pražského povstání.

Od 21.00 hodin v pátek 6. dubna 2012 do ukončení provozu v pondělí 9. dubna 2012 bude z důvodu celkové opravy výhybky u stanice metra I. P. Pavlova obousměrně přerušen provoz metra na lince C mezi stanicemi Muzeum a Pražského povstání.

DPP, obrázek se otevře v novém okněV úseku Hlavní nádraží –Pražského povstání bude zavedena náhradní autobusová doprava X-C, která bude zastavovat u všech stanic metra. Od každého spoje metra budou z konečných zastávek náhradní autobusové dopravy (Hlavní nádraží, Pražského povstání) odjíždět 3 kloubové autobusy. Další autobus pojede navíc mezi jednotlivými příjezdy spojů metra.

Přehled zřizovaných zastávek

směr Pražského Povstání

Hlavní nádraží v zastávce autobusové linky číslo 504 ve Wilsonově ulici
Muzeum v zastávce autobusové linky číslo 504 ve Wilsonově ulici
I. P. Pavlova v zastávce autobusové linky číslo 504 v Sokolské ulici
Vyšehrad v ulici 5. května, v zaslepeném vyústění ulice U Gymnázia
Pražského povstání – výstupní v zastávce autobusové linky číslo 148 (směr Kavčí hory), v ulici Děkanská vinice I

směr Muzeum, Hlavní nádraží

Pražského povstání v zastávce autobusové linky číslo 148 (směr Podolská vodárna), v ulici Děkanská vinice I
Vyšehrad v ulici 5. května, přibližně 50 metrů za křižovatkou s ulicí Lounských
I. P. Pavlova v zastávce autobusové linky číslo 504 v Legerově ulici
Muzeum v Legerově ulici, před odbočením do ulice Vinohradská (na úrovni tramvajové zastávky)
Hlavní nádraží – výstupní v zastávce autobusové linky číslo 504 ve Wilsonově ulici

Pro zajištění dostatečné informovanosti budou ve stanicích Hlavní nádraží, Muzeum, I. P. Pavlova, VyšehradPražského povstání umístěny informační tabule se základními informacemi o výluce a s navigací na náhradní autobusovou dopravu X-C. Na nejexponovanějších místech budou o dopravních opatřeních spojených s výlukou informovat vyškolení pracovníci ve výstražných vestách s logem Dopravního podniku hl. m. Prahy.

S rozšířenou provozní dobou bude na telefonním čísle 296 19 18 17 k dispozici Infolinka Dopravního podniku. V pátek 6. dubna 2012 bude linka dostupná do 23.00 hodin, od soboty 7. dubna 2012 do pondělí 9. dubna 2012 vždy do 22.00 hodin.

Zdroj: http://www.dpp.cz/omezeni-dopravy/muzeum-prazskeho-povstani-obousmerne-preruseni-provozu-metra/.

5.4.2012 16:36:42 | přečteno 3022x | Petr Kefurt

CYKLOJÍZDA pro seniorky a seniory: TUNELY A KOLONIE
Komise pro majetek, investice a dotace RMČ Praha 11