Na obsah stránky

ENDE

Mistr proti stovce soupeřů

DSCF1554
Desetinásobný mistr republiky ve squashi uspořádal dnes v SB Centru na Chodově exhibici nazvanou 1 proti 100. Za dvanáct hodin by měl zdolat celkem sto soupeřů. Jedním z jeho dopoledních soků byl i starosta Prahy 11 Dalibor Mlejnský.

Hned po svém příjezdu do haly se začal rozcvičovat poblíž stolu, který spíš lákal k ochutnávce, než k přípravě na zápas, v němž si nikdo ze soupeřů nechtěl uříznout ostudu.

Pravidla byla jasná. S každým soupeřem sehraje Koukal set do 11 bodů bez ztrát. Každý, kdo proti němu vstoupí na kurt, získává automaticky náskok 4 bodů.

Starostovi se podařilo uhrát další tři body, takže prohrál 11:7, což je zatím nejčetnější výsledek. Zatímco se starosta chystal k odjezdu, Koukal využíval přestávky před dalšími zápasy k občerstvení.