Kulturní centrum Zahrada pořádá Velký mikulášský průvod Jižním Městem

Již zítra 5. prosince v 18.00 vyrazí od stanice metra Háje Velký mikulášský průvod Jižním Městem. Průvod plný létajících čertů bude následovat Mikuláše, kterého na nosítkách ponesou tlustí andělé. Během zastávek se účastníci průvodu mohou těšit na pouliční divadlo o příběhu Svatého Mikuláše nebo čertovskou fireshow.

  • „Loni nás velmi překvapila obrovská účast - průvod měřil snad 200 metrů a šlo v něm asi 500 lidí. Letos trasu průvodu z Chodova přesouváme - ze stanice Háje projdeme Centrálním parkem ke stanici metra Opatov. Osobně se nejvíc těším na tlusté anděly pod nosítky s Mikulášem,“ říká programový ředitel kulturního centra ZahradaKC David Kašpar a doplňuje: „Zahrada pokračuje v akcích, které obnovují tradice. Hned po novém roce se například chystá velká tříkrálová oslava, ovšem v mexickém stylu.“
  • Mikulášský průvod, a před ním ještě Vánoční koncert na stanici metra Háje, který začíná v 17.00 hodin, zahajují sérii Vánočních akcí na Jižním Městě. Programem přispěla i Chodovská tvrz, ZUŠ Jižní Město nebo Komunitní centrum Matky Terezy. Součástí programu je i „koncert“ velké mobilní zvonohry u Komunitního centra 17. prosince nebo Česká mše Vánoční 14. prosince v Zahradě.
  • Pro další informace, rozhovory a fotografie kontaktujte, prosím, Jiřího Sulženka, jiri.sulzenko@kczahrada.cz nebo 608 520 690.
  • ZahradaKC / Kulturní Jižní Město o.p.s.
    Malenická 1784, Praha 11
    271 910 246
    www.kczahrada.cz
Vytvořeno 4.12.2008 11:05:33 | přečteno 3063x | Dana Foučková
load