ENDE

Komentované prohlídky výstavy Dálnice - Národní cesta v OC Chodov

Dalnice expozice
Jak jsme již v aktualitách informovali, od 1. do 31. května probíhá v 1. poschodí Obchodního centra Chodov, Praha 11, Roztylská 2321/19 volně přístupná výstava pod názvem Dálnice - Národní cesta, expozice Muzea městské části Praha 11.

Pro zájemce o komentované prohlídky této výstavy nyní nabízíme možnost dohodnout se na termínech s předstihem v pracovní dny prostřednictvím e-mailové adresy muzeum@p11.mepnet.cz nebo přijít přímo do expozice vždy ve středu v uvedených termínech a časech:13. května, 20. května a 27. května vždy od 17 do 18 hodin.

Expozice, kterou za Muzeum Prahy 11 připravili PhDr. J. Bartoň a Ing. F. Ranoš z podkladů z mnoha zdrojů, na více než 20 panelech připomíná počátky výstavby v nesnadných podmínkách doby nejenom z pohledu správního obvodu Prahy 11, v historických souvislostech ale také se zajímavostmi z minulosti regionu.

7.5.2009 10:21:45 | přečteno 1628x | Petr Krtička