Na obsah stránky

ENDE
 

Klub Ymkárium mění otevírací dobu.

YMCA

Nízkoprahový klub pro děti a mládež Ymkárium po prázdninách mění otevírací dobu. Klub bude otevřen vždy od pondělí do čtvrtka od 13:00 do 18:00 hod.

Podrobný rozpis činností je uveden v příloze ikona souboruzměna provozu září 2012.

Na říjen 2012 jsou dále připraveny tyto akce:

4. 10. horolezecká hala
Ymkárium půjde lézt do horolezcké haly FreeSolo v Donovalské ulici. Děti bude učit zkušený instruktor. Akce je možné účastnit se pouze s přihláškou. Motivační poplatek je 10 Kč. Sraz k odchodu je 14.30.

11. 10.  Kruh
Kruh je program plný zajímavých informací a her, který dětem pomáhá zlepšit jejich pohybové, výtvarné a sociální dovednosti. Tentokrát se budeme věnovat tématu „INTERNET A JEHO RIZIKA“. Kruh bude probíhat  od14.00 do 18.00. Účastnit se ho mohou děti s přihláškou.

16. 10. Barevný svět – vyhlášení vítězů
Vyhlášení vítězů proběhne v úterý v 16.00.

18. 10. Barevný svět IX - Brazílie
Barevný svět je projekt, který dětem umožní poznat cizí země a kultury. Děti se během Barevného světa naučí i dozví spoustu nových zajímavých věcí. Kultury budeme poznávat prostřednictvím výtvarných, pohybových a hudebních technik i kulinářských zážitků. Poslední Barevný svět bude věnován Brazílii a její kultuře. Začátek akce je naplánován na 14 hodin. Účastnit se ho mohou děti s přihláškou.

25. 10.  Barevný svět X – návštěva restaurace
Všechno jednou končí a stejně je to i s Barevným světem. Dobrá zpráva je, že děti, které se projektu účastnily nejaktivněji, budou odměněny nejen spoustou zážitků ale i pěknou cenou. Vítězové půjdou s Ymkárium do vybrané restaurace, kde si budou moci smlsnout na exotické kuchyni.

Uvedený program akcí na říjen je uložen ikona souboruzde.

25.9.2012 8:44:19 | přečteno 743x | Petr Kefurt

Navigace

 
load