KC Zahrada hostí Festival deskových a společenských her Deskmania

Festival deskových a společenských her Deskmania se uskuteční v KC Zahrada od pátku 26. do neděle 28. listopadu pod záštitou Národní protidrogové centrály a starosty Prahy 11 Mgr. Dalibora Mlejnského.

Za podpory špiček herního oboru se představí stovky kvalitních společenských her poskytujících nejen zábavu a radost, ale i poučení a rozvoj logického myšlení a sociálního myšlení. Her, jež mohou často posloužit jako mezigenerační most.

Hlavním tématem letošního festivalu je protidrogová prevence. Ve spolupráci s Národní protidrogovou centrálou pořadatelé připravili promítání pro školy a neziskové organizace dokumentární filmy z cyklu DROGY v délce 30 - 180 minut (dle dohody - cyklus obsahuje šest dokumentů o délce 28 minut). Ideální délka promítání je 60 - 120 minut. Kapacita je omezena, proto pořadatelé prosím o co nejrychlejší jednání. Promítání filmů je bezplatné, ale diváci filmů budou platit na zbytek akce symbolické vstupné (20 Kč pro děti a doprovod zdarma - vstupenka platí po celou dobu konání akce).

Bližší informace lze získat na telefonním čísle 608 403 353 nebo e-mailu jorik.jakubisko@seznam.cz. Více informací o festivalu naleznete na www.deskmania.cz

Vytvořeno 22.9.2008 7:58:26 | přečteno 2242x | PaedDr. Josef Škvor
load