Informace odboru státní sociální podpory k prodloužení žádosti o přídavek na dítě od 1. října 2007

Vážení klienti, v příštích dnech obdrží všichni příjemci dávky státní sociální podpory přídavek na dítě do svých schránek tiskopisy potřebné pro prodloužení žádostí o tuto dávku.

Z důvodu zachování plynulosti výplat dávky státní sociální podpory přídavek na dítě Vám doporučujeme odevzdat vyplněné, příp. potvrzené tiskopisy Doklad o výši ročního příjmu za rok 2006 včetně Prohlášení osob o příjmech rozhodných pro nárok na dávky v nejkratším možném termínu na náš odbor státní sociální podpory na adrese: Bohúňova 1553/2, Praha 4 - Chodov.

Další tiskopisy, které jsou nezbytné při dokládání příjmů osob samostatně výdělečně činných pro posouzení jejich samostatné výdělečné činnosti jako činnosti vedlejší, jsou k dispozici k vyzvednutí přímo na odboru státní sociální podpory.

V případě, že přídavek na dítě pobíráte na nezaopatřené dítě, které do 31.12.2007 dovrší 15 let věku nebo jste sám/sama nezaopatřeným zletilým dítětem, doložte během měsíce září 2007 Potvrzení o studiu pro školní rok 2007/2008 (s datem vystavení v září 2007).

Pokud došlo k ukončení studia, má zletilé dítě resp. zákonný zástupce nezletilého dítěte povinnost nahlásit tuto skutečnost nejdéle do 8 dnů odboru státní sociální podpory, který dávku vyplácí.

Pokud si necháváte vyplácet dávku na sporožirový účet u České spořitelny a do současné doby jste nenahlásili novou podobu jeho čísla, učiňte tak při vaší nejbližší návštěvě na našem odboru.

Pokud nebudete mít zájem o prodloužení žádosti o přídavek na dítě od 1. 10. 2007 a nebudete tedy dokládat zpět na naše kontaktní místo vyplněné odpovídající tiskopisy, oznamte nám tuto skutečnost písemně nebo osobně do 31. 10. 2007.

Úřední hodiny odboru:

Pondělí 8 00 - 17 30 hod.
Úterý 8 00 - 11 30 hod.

Komise pro seniory RMČ Praha 11
Komise pro energetiku, technologie a inovace RMČ Praha 11
O Malence