Festival Tóny Chodovské tvrze - předprodej a program

V pondělí 2. 6. 2008 začíná předprodej vstupenek na 5. ročník hudebního festivalu Tóny Chodovské tvrze. Festival se koná od 22. 7. do 31. 7. již tradičně na nádvoří Chodovské tvrze. Hlavním protagonistou festivalu je houslový virtuos Jaroslav Svěcený. Festival Tóny Chodovské tvrze se koná ve spolupráci s Úřadem Městské části Praha 11. Předprodej lístků a abonentních vstupenek začne 2. června v pokladně Chodovské tvrze. Začátky koncertů jsou vždy ve 20.00.

PROGRAM:

22. 7. 2008, 20.00 - VIVAT VIVALDI!

Jaroslav Svěcený - housle a průvodní slovo, Dana Vlachová - housle, Julie Svěcená - housle, Virtuosi Pragenses - komorní orchestr. Slavné instrumentální koncerty italského barokního génia Antonia Vivaldiho (a jeho současníků), který se narodil roku 1678, nadchnou každého, kdo rád poslouchá melodickou a zpěvnou hudbu.

23. 7. 2008, 20.00 - CHODOVSKÉ SETKÁNÍ ŽÁNRŮ

Jaroslav Svěcený - housle, Pavel Větrovec - klavír. Pavel Větrovec je znám nejen jako dlouholetý spolupracovník Karla Gotta, ale také jako vynikající multižánrový klavírista, čemuž bude odpovídat program tohoto koncertu. Zazní hudba filmových, muzikálových, jazzových, alternativních a klasických autorů (Gershwin, Bernstein, Williams, Corea, A. L. Webber a další)

24. 7. 2008, 20.00 - COLOURS A BONBONET

Dita Hořínková - zpěv, Jaroslav Svěcený - housle, Richard Pachman - klavír. Multižánrový projekt slavící úspěch nejen na českých, ale i evropských pódiích.

29. 7. 2008, 20.00 - VE ZNAMENÍ ZPĚVU…

Martina Kociánová - zpěv, Jaroslav Svěcený - housle, TRIO AMADEUS - Karel Dohnal - klarinet, František Hlucháň - klarinet, Peter Hlucháň - fagot. Mimořádný souzvuk zpěvu, houslí a tří dechových nástrojů v podání populární moderátorky a především zpěvačky Martiny Kociánové, houslového virtuóza Jaroslava Svěceného a dechového tria Amadeus (jehož členem je i světově uznávaný klarinetista Karel Dohnal), se zaskví ve skladbách W. A. Mozarta, A. Piazzoly, G. Rossiniho a dalších autorů.

30. 7. 2008, 20.00 - VIVALDIANNO 2008

Jaroslav Svěcený - housle, Michal Dvořák - klávesy a keyboard, Radim Hladík - kytara
Unikátní koncert, který vychází v letošním roce i na CD, spojuje rockovou, barokní a etnickou hudbu. Michal Dvořák (bývalý člen dnes již legendární skupiny Lucie) vytvořil spolu s houslovým virtuosem Jaroslavem Svěceným a mezinárodně renomovaným kytaristou Radimem Hladíkem hudbu, která slibuje mimořádný zážitek pro vyznavače různých žánrů všech generací.

31. 7. 2008, 20.00 - JABLKOŇ VESELÁ I VÁŽNÁ A MALÁ LESNÍ

Speciálně vytvořený festivalový galavečer těžko zařaditelné nekonvenční hudební formace a jejich hostů nabídne neopakovatelný hudební zážitek napříč žánry.
27.5.2008 16:55:17 | přečteno 4592x | Daniel Potocký

CYKLOJÍZDA pro seniorky a seniory: TUNELY A KOLONIE
Komise pro majetek, investice a dotace RMČ Praha 11
Výbor pro dopravu ZMČ Praha 11