ENDE

Devět medailí z mistrovství Prahy a středočeského regionu

soutěž
V sobotu 25. dubna se konalo mistrovství Prahy a středočeského regionu ve sportovní hale na Výstavišti v Holešovicích - Emco dance life tour 2009. Taneční studio ATS Domino Praha, které má tréninkovou základnu na ZŠ Campanus v Praze 11, představilo vystoupení v devíti choreografiích, při nichž tančilo celkem více než 200 tanečnic a tanečníků ve stylu disco dance, hip hop, street show. Tanečníkům ze studia ATS Domino Praha se podařilo získat celkem devět medailí! K tomuto velkému úspěchu gratulujeme!

Taneční studio ATS Domino Praha odstartovalo novou soutěžní sezónu velkých formací, kdy v jedné formaci tančí maximálně 24 tanečnic a tanečníků. V devíti choreografiích tanečního studia ATS Domino se představilo skutečně více než 200 tanečnic a tanečníků od nejmenších předškoláků až po dospělé tanečnice. Nikdo z tanečnic a tanečníků tohoto studia neodešel ze sportovní haly bez medaile.

V dětské kategorii získalo ATS Domino dvě zlaté a jednu bronzovou medaili, v juniorské kategorii dvě zlaté, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili, ve věkové kategorii dospělých získaly tanečnice zlatou medaili.

Všechny choreografie si vybojovaly účast na mistrovství Čech, které se uskuteční podle věkových kategorií v průběhu května. Hlavní trenérce tanečního studia Ivě Bičišťové i soutěžním týmům nelze než popřát hodně štěstí na mistrovství Čech a další postupy na mezinárodní soutěže.

4.5.2009 10:40:32 | přečteno 2067x | Petr Krtička