Den otevřených dveří sborového domu ČCE Milíče z Kroměříže a mateřského centra Pramínek

Prohlédnout si prostory sborového domu Milíče z Kroměříže budete moci 12. září mezi 10 a 18 hodinou. „Chceme pozvat do sborového domu i lidi, kteří by na běžný sborový program nepřišli,“ říká Veronika Grollová, jedna ze zakladatelek MC Pramínek. „Sbor nemá být uzavřenou komunitou, ale naopak má vytvářet otevřený prostor různých aktivit pro širokou veřejnost,“ dodává k důvodu pořádání Dnu otevřených dveří.

Důkazem těchto snah je právě Mateřské centrum Pramínek, které vniklo jako jedna ze sborových činností v květnu tohoto roku.
Po celý den otevřených dveří budou návštěvníci moci využít herny a zázemí MC Pramínek, či podívat se do věže, která není běžně přístupná. Dále si mohou prohlédnout výstavu fotografií „Barvy Bretaně“ od Barbory Fabiánové.
Sborový dům Milíče z Kroměříže je projektem sboru Českobratrské církve evangelické Praha 4 Spořilov-Jižní město. Na začátku října to budou dva roky od jeho slavnostního otevření. Za tuto dobu se zde kromě každonedělních bohoslužeb konala celá řada kulturně-společenských akci.

Jakub Martinů kontakty:

sborový dům Milíče z Kroměříže
Donovalská 2331/53, Praha 4 - Chodov, 149 00
tel: 272 659 259
e-mail: jizni-mesto evangnet.cz

Vytvořeno 9.9.2008 9:13:01 | přečteno 2646x | Dana Foučková
load