ENDE

Den na dopravním hřišti potřetí

Dopravní hřiště
Zítra v úterý 26. května se od 9 do 17 hodin uskuteční na asfaltové ploše pod zeleným valem u Chilské ulice již 3. ročník akce s názvem Den na dopravním hřišti. Ten je určen stejně jako předcházející ročníky dětem z mateřských škol a z družin základních škol, jejichž zřizovatelem je MČ Praha 11. Sportovní akci pořádá odbor školství a kultury MČ Praha 11 ve spolupráci s Městskou policií hl. m. Prahy - útvarem prevence.
• K dispozici budou tříkolky a kola.
• Všechny děti obdrží po absolvování jízdy a testů Dětský řidičský průkaz.
• Pestrý bude také doprovodný program, např. lovení rybiček a další zajímavé hry.
• Cílem akce je poučit děti o dopravě a poskytnout jim zábavnou formou základy správného chování v dopravním provozu, samozřejmě pod odborným dohledem policistů z tvaru prevence Městské policie hl. m. Prahy.
25.5.2009 12:47:04 | přečteno 1528x | Dana Foučková