Centrum Chodov plné Mikulášů

Setkání Mikulášů se koná 5. prosince 2007 od 15 do 16 hodin ve vstupním kruhovém foyer CENTRA CHODOV u informačního stánku vedle vchodu od parkoviště u D1. Čas setkání je zvolen s ohledem na obvyklou podvečerní pracovní vytíženost Mikulášů. Vyhlášeny budou nejsympatičtější mikulášské sestavy v 16.15 hod. Pro skupiny mikulášských masek bude připraveno malé pohoštění. Každá mikulášská skupina, která se zaregistruje u pořadatelů od 15 do 16 hodin bude zařazena do soutěže o nejsympatičtější mikulášské seskupení Jižního Města.

Vítězné skupině bude propůjčen putovní pohár a získá pamětní pohár občanského sdružení Chodov. CENTRUM CHODOV připravilo pro tři nejsympatičtější mikulášské skupiny věcné ceny. Pořadí v soutěži určí porota odborníků složená ze zástupců CENTRA CHODOV, občanského sdružení Chodov a dalších partnerů.

Po dobu konání akce budou pro dětské návštěvníky připraveny malé dárky.

Upozorňujeme vážené Mikuláše, že nošení „santaklausovské“ čepičky s bambulkou není na tomto setkání dovoleno, podporuje domácí tradice. Jiná výstrojní omezení masek nejsou stanovena.

Vytvořeno 28.11.2007 8:54:37 | přečteno 2519x | Dana Foučková
load