ENDE

Aktuality z pochozí zóny u metra Háje

Pochozí zóna Háje
Jihoměstská majetková a.s. v rámci prací, jež mají vést ke zlepšení vzhledu pochozí zóny u metra Háje, v současné době připravuje nátěry ocelových konstrukcí a pomalovaných částí fasád v prostorách této zóny.

Renovační práce by měly být zahájeny příští týden a dokončeny do konce tohoto pololetí.

V rámci úpravných prací bylo v uplynulých týdnech na pochozí zónu již nainstalováno 15 odpadkových košů.

Jihoměstská majetková a.s. také zakoupila nový čistící komunální stroj Egholm 2200, který bude využívat k mnoha pracím, mimo jiné také k úklidovým pracím na pochozí zóně. Čistící stroj Egholm 2200 je multifunkční a pomůže při úklidu na těžko dostupných místech, lze jej využít k posypu chodníků, sběru trávy, zametání, může dokonce sloužit jako sekačka na trávu, radlice nebo k ohraňování záhonů.

19.5.2009 10:39:27 | přečteno 1681x | Petr Krtička