ENDE

Na skok do Ameriky

USA
Již pošesté se v knihovně na Jírovcově náměstí uskutečnil pořad z cyklu Svět se schází v Praze 11, tentokrát nazvaný Americké střípky. V úterý 16. září od 10 hodin potěšil své příznivce zábavnými i tragikomickými příběhy z dlouholetého pobytu v Čechách Američan Jon Davis. Akce byla spojena s autogramiádou jeho knihy Hezký víkend.
  • Od 2. do 30. září se také můžete zúčastnit vědomostní soutěže o ceny pro všechny generace.
  • Ten, kdo odpoví správně na všechny otázky a navíc přivede do knihovny k registraci nového čtenáře, může dokonce vyhrát víkendový pobyt v Interhotelu Amerika v Písku.
  • Podmínky a soutěžní otázky jsou k dispozici na webu MČ Praha 11, webu MKP a v knihovně na Jírovcově náměstí.Hezký víkend   Amerika, obrázek se otevře v novém okně
17.9.2008 12:02:26 | přečteno 2015x | Dana Foučková