ENDE

Zvětšit písmo: A A A

Dostavba OC Chodov 2015-2017

Vážení spoluobčané,

od počátku roku 2015 se okolí stanice metra Chodov významně proměňuje. Podle plánu zanesených do územního rozhodnutí již v roce 2002 se zde rozběhla 2. fáze výstavby OC Chodov. Vzhledem k tomu, o jak velkou akci se jedná, ať již co se týká přímo stavebních prací, či období, po kterou bude výstavba probíhat, se Rada městské části rozhodla zřídit Pracovní skupinu pro zmírnění dopadů dostavby OC Chodov. Cílem skupiny je získávat o dostavbě co nejvíce informací, reagovat na podněty občanů, kontrolovat, zda-li jsou dodržovány všechny předem dané podmínky, případně zasahovat do stavebního a územního řízení s námitkami na dílčí změny.

Sledujte další informace na webových stránkách MČ, Facebooku MČ, v Klíči a na stránce věnované dostavbě

Své podněty můžete zasílat pomocí sekce "Otázky a odpovědi" na tomto webu, případně telefonicky na infolince úřadu 800104300.

Pracovní skupina pro zmírnění dopadů dostavby OC Chodov

24.3.2015 10:11:43 | přečteno 7524x | Miroslav Dvořák