Rozdělení komunikací

Rozdělení komunikací na MČ Praha 11, Újezd u Průhonic, Křeslice a Šeberov

Rozdělení komunikací z hlediska příslušnosti silničního správního úřadu (dále SSÚ):

a) Komunikace, kde SSÚ vykonává MHMP - silnice I. a II třídy ( mimo rychlostní) a místní komunikace I.třídy:

Kunratická spojka, Mírového hnutí, Na Jelenách, Opatovská (mimo komunikace u metra), 5. května (po napojení na D1), Pod Chodovem, Roztylská, Spořilovská, Turkova, Ryšavého (včetně okružní křižovatky u ul. Pod Chodovem), Litochlebské náměstí, Chilská (úsek Na Jelenách - Litochlebské náměstí), Výstavní

b) Komunikace ve státní správě Ministerstva dopravy ČR, kde SSÚ vykonává Ředitelství silnic a dálnic:

Dálnice D1

c) Komunikace ve státní správě silničního správního úřadu Prahy 11 jsou silnice III. třídy, místní komunikace II., III.
a IV. třídy a chodníky podél silnic I. a II. třídy:

  1. Místní komunikace, kde SSÚ vykonává OSM ÚMČ P11, zařazené do II.třídy:
    Hviezdoslavova, U Kunratického lesa, U Modré školy, Křeslice - Štychova (úsek k Újezdu a k Pitkovicím), Šeberov - spojka Kunratická spojka - K Hrnčířům / K Šeberovu, Újezd - Formanská - úsek k Průhonicům, Josefa Bíbrdlíka, Ke Štítu - úsek ke Křeslicům, Formanská, Ke Kateřinkám, Květnového vítězství, Ke stáčírně
  2. Místní komunikace, kde SSÚ vykonává OSM ÚMČ P11, zařazené do III. třídy na území MČ Praha 11:

7. května, Anežky Malé, Anny Drabíkové, Arkalická, Augustinova, Babákova, Bachova, Bajkonurská, Bartůňkova, Benkova, Blatenská, Blažimská (úsek Klapálkova - Klíčova), Boháčova, Bohúňova, Borošova, Brandlova, Brehmova, Brechtova, Brodského, Cigánkova, Cyprichova, Čenětická, Černockého, Dědinova, Demoliční, Dobrovolského, Donovalská, Doubravická, Doupovská, Dubnova, Dunovická, Dunovského, Emilie Hyblerové, Exnárova, Filipova, Gregorova, Hejplíkova, Hekrova, Hlavatého, Hněvkovská, Hněvkovského, Holušická, Horčičkova, Hrabákova, Hráského, Hrdličkova, Hroncova, Hrudičkova, Hvožďanská, Chalupkova, Chodovecké náměstí, Chomutovická, Janouchova, Jarešova, Jarníkova, Jašíkova, Jažlovická, Jeřábkova, K Dubu, K Horkám, K Jezeru, K Milíčovu, K Remízku, Kahovská, Kaplanova, Kazimírova, Ke skále, Ke svatému Izidoru, Ke škole, Klapálkova, Klírova, Klivarova, Klíčová, Kloboukova, Kloknerova, Kolmistrova, Komárkova, Konstantinova, Kosmická, Koštýřova, Krejnická, Kropáčkova, Kryštofova, Křejpského, Křtinská, Kulhavého, Kunínova, Kupeckého, Láskova, Lažanského, Lečkova, Ledvinova, Leopoldova, Machkova, Majerského, Malebná, Malenická, Mandova, Markušova, Matúškova, Medkova, Mejstříkova, Mendelova, Metodějova, Michnova, Mikulova, Mirošovská, Mnichovická, Modletická, Mokrá, Na sádce, Nad Lomy, Nad Opatovem, Nad Pahorkem, Nad Úpadem, Nedbalova, Nechvílova, Nešporova, Novomeského, Obrovského, Ocelíkova, Otická, Pacajevova, Petýrkova, Pištěkova, Plickova, Pod Vodojemem, Podjavorinské, Prašná, Radimovická, Rašova, Rujanská, Samohelova, Saudkova, Schulhoffova, Skřivanova, Stachova, Staňkova, Starobylá, Starochodovská, Steinerova, Stříbrského, Stýblova, Sulanského, Šalounova, Šperlova, Štichova, Šustova, Švabinského, Švecova, Tatarkova, Tererova, Tomíčkova, U Chodovského hřbitova, U Kolonie, U Modré školy, U Nové dálnice, U Pojišťovny, U Pramene, U Přehrady, U Rybářství, U Stojanu, U Transformační stanice, V Benátkách, V Hájích, V Jezírkách, V Lomech, V Opatově, V Průčelí, Valentova, Vápeníkova, Vejvanovského, Verdiho, Vidimova, Vojtíškova, Volkovova, Vycpálkova, Wagnerova, Za Rybářstvím, Zakouřilova, Zastrčená, Zdiměřická, Zimákova, Zlešická, Ženíškova

  1. Místní komunikace III. třídy mimo území Jižního Města, kde OSM ÚMČ P11 vykonává SSÚ:
    • Na území MČ Praha - Újezd:
      K Motelu, K Sukovu, Ke Mlýnu, Ve Vilkách, K Mostu, Nad Statkem
    • Kateřinky:
      Ke Smrčině, Krajanská, Milíčovská, Na Křtině, Proutěná, Štítová, U Močálu, U Pramene, Vodnická
    • Na území MČ Praha - Křeslice:
      Aronovo náměstí, Dolnokřeslická, K Čestlicům, K Průhonicům, Ke Kovárně, Na Rovině, Na Vlasačce, Nad Mostem, Pod Mostem, U Vlasačky, K Brůdku, Heřmánková
    • Na území MČ Praha - Šeberov:
      • Hrnčíře: Babočková, Běláskova, Drazdecká, Jezevčí, K Drazdům, K Oboře, K Safině, Koroptví, Lipenská, Loucká, Osvětová, Radešovská, Rozkošská, Sladovnická, Svépomocná, U Hrnčířského rybníka, U Ovčína, U Rozkoše, U Školky, V Bažinách, V Březí, V Úhonu, V záhybu, V Zatáčce, Za Jednotou, Za Šmatlíkem, Zadní, Záhořanská, Žluťáskova
      • Šeberov: K Jižnímu Městu, K Rozkoši, K Rybníčku, K Trníčku, K Újezdu, Ke Šmejkalu, Mezi poli, Mezi rybníky, Na Babách, Na Proutcích, Na Příčné mezi, Pod Rozvodnou, Pod Vsí, U Drubežárny, U Mlýnského potoka, U Zemníku, V Ladech, V Rákosí, Za Brůdkem, Za Prodejnou
Vytvořeno 23.1.2009 7:59:36 - aktualizováno 23.7.2014 13:23:04 | přečteno 5272x | Ing. Martin Janda
load