Při incidentu na Hájích byl zraněn muž se ženou, slyšet měla být také střelba

Hned několik hlídek pražské policie vyjelo v neděli před 15:30 do ulice Loosova v Praze na Hájích, odkud byl hlášen incident mezi mužem a ženou. Podle svědků měla být v ulici slyšet také střelba.

Policisté, vybaveni balistickou ochranou, vyrazili na místo. Ve vedlejší Jurkovičově ulici bylo nalezeno nabourané vozidlo a vážně zraněný muž. Vůz podle všeho narazil do přístřešku s kontejnery. V domě v Loosově ulici pak byla nalezena středně těžce zraněná žena.

Na místo vyjely dvě posádky RZP ZZS HMP, posádka RV a Inspektor provozu. Povolána byla jednotka HZS Praha ze stanice Chodov a na místo zamířily také výjezdové skupiny SKPV z Obvodního ředitelství Prahy IV. a z Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy.

Okolí místa nehody bylo uzavřeno páskami. Perimetr zajistili policisté ze Speciální pořádkové jednotky. Vážně zraněný muž skončil v péči záchranářů, musel být připojen na umělou plicní ventilaci a po nezbytném ošetření byl za asistence Policie ČR převezen do vinohradské nemocnice. Do nemocnice byla po ošetření převezena také středně těžce zraněná žena, která byla v době příjezdu složek IZS při vědomí.

Hasiči na nabouraném vozidle provedli protipožární opatření. Případem se nyní intenzivně zabývají kriminalisté. Zda při incidentu opravdu došlo ke střelbě je předmětem dalšího vyšetřování.

střelba na Hájích

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 
 
Vytvořeno 17.12.2018 9:11:37 | přečteno 1664x | Bc. Petra Víznerová
load