Opilý taxikář naboural na Jižním Městě několik aut

Případ opilého řidiče taxi, který měl svou agresivní jízdou způsobit dopravní nehodu, řešili ve čtvrtek večer strážníci z Prahy 11. Muž nadýchal přes 1,5 promile. 

Ve čtvrtek odpoledne přijali strážníci z Prahy 11 oznámení, že v ulici Ženíškova měl zjevně opilý řidič nabourat několik zaparkovaných vozidel. Když strážníci přijeli do uvedené ulice, uviděli muže, který právě nastupoval do poškozeného vozidla. Hlídka ho tedy vyzvala k předložení potřebných dokladů. Při kontrole osmatřicetiletý muž stál sotva na nohách a byl z něj silně cítit alkohol.

Na místo se následně dostavil i svědek události, který uvedl, že dotyčný muž projížděl vysokou rychlostí Ženíškovou ulici. Zde narazil do jednoho ze zaparkovaných vozidel, které odmrštil nárazem na za ním stojící vůz. Strážníci u podezřelého řidiče provedli orientační dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem přes 1,5 promile.

Pro podezření ze spáchání trestného činu ho omezili na osobní svobodě a předali hlídce policie z oddělení dopravních nehod k dalšímu opatření.

https://youtu.be/R8L4cgwORsk 

Irena Seifertová, MP PrahaVytvořeno 22.2.2016 9:13:02 | přečteno 1560x | Bc. Petra Víznerová
load