Mimořádné události a ochrana obyvatelstva

Obsluha pražského baru surově zmlátila hosta kvůli penězům, pak ho měli oloupit

Pražští kriminalisté vyšetřují napadení a loupež v jednom z barů v Praze 4, při němž obsluha pěstmi zbila hosta kvůli placení. Poté mu dosud neznámá žena, po jejíž totožnosti policisté pátrají, prohledala batoh.

Konflikt se odehrál na konci listopadu v baru na Opatově. Započala ho hádka při placení útraty za alkohol, který poškozený vypil.

„Jeden muž z obsluhy baru po předchozí slovní potyčce na zákazníka zaútočil pěstmi, až ho srazil na zem, kde skončil chvilku v bezvědomí,“ popsal ve středu mluvčí policie Jan Daněk.

Jakmile se muž probral, odešel, ale záhy zjistil, že nemá mobil, tablet a peněženku s několika tisíci korunami. Incident šel proto ohlásit na policii.

„Kriminalisté v této souvislosti zahájili trestní stíhání se dvěma zaměstnanci baru pro podezření ze spáchání trestného činu loupež. Celého incidentu se účastnila také zatím neznámá žena, po jejíž totožnosti nyní pátráme,“ dodal Daněk.

Žena je podle policie ve věku okolo 25 let, vysoká přibližně 165 cm, střední postava, krátké světle hnědé vlasy pánského střihu. Na hlavě měla kšiltovou čepici. Pod spodním rtem měla piercing v podobě ostrého hrotu - špičky.

Informace o hledané přijme linka 158.

7.12.2016 14:14:04 | přečteno 991x | Bc. Petra Víznerová

Pozvánka na pokračování 28. zasedání členů Zastupitelstva MČ Prahy 11