Stříbro a bronz putuje díky úspěšným atletům na Jižní Město

Nejlepší vícebojaři a vícebojařky se sešli teď v únoru na halovém Mistrovství České republiky v hale Otakara Jandery. Nechyběli zástupci oddílu ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO z.s., kteří získali pro Prahu 11 stříbrnou a bronzovou  mistrovskou medaili.O víkendu 12. - 14. února 2016 začala série halových Mistrovství České republiky.

V hale Otakara Jandery ve Stromovce soutěžili nejlepší vícebojaři a vícebojařky a mezi medailisty nechyběli zástupci oddílu ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO z.s., kteří vybojovali  pro Jižní Město STŘÍBRNOU A BRONZOVOU mistrovskou medaili.

  • ANNA KERBACHOVÁ si odvezla stříbrnou medaili z kategorie dorostenek v halovém pětiboji za osobní rekord 3.905 bodů.
  • ONDŘEJ HOREJŠ ziskem bronzové medaile v halovém sedmiboji, v osobním rekordu 3.985 bodů, nejenže výborně reprezentoval jihoměstskou atletiku, ale také svoji Základní školu Pošepného náměstí.

Nezůstalo jen u medailí, těsně za nimi skončili další naši mladí atleti na pěkných čtvrtých místech.

  • PATRICIE BURAJOVÁ v kategorii dorostenek v halovém pětiboji v osobním rekordu 3.408 bodů,
  • PETR VACÁTKO v kategorii žáků v halovém sedmiboji v osobním rekordu 3.882 bodů.

Všichni úspěšní mladí atleti mají před sebou v nejbližším období halová Mistrovství České republiky v individuálních disciplínách a mají oprávněně políčeno na zisk cenných kovů a to i těch nejcennějších.

V neděli 14. února 2016 se ve stejné hale konalo Mistrovství České republiky v chůzi.

  • SÁRA HOLEČKOVÁ, mladá nadějná chodkyně z našeho oddílu zůstala je těsně za medailí, když obsadila čtvrté místo na 3000 metrů chůze v osobním rekordu 18.31,28 s.

Více na: www.atletikajm.cz


Vytvořeno 16.2.2016 10:19:48 | přečteno 1501x | Dana Foučková
load