ENDE

Zvětšit písmo: A A A

VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍCH MLADÝCH ATLETŮ HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY

úspěch)

Slavnostní vyhlášení nejlepších mladých atletů hlavního města Prahy proběhlo v úterý 28.listopadu  a jak se stalo tradicí, slavnostní akt se odehrál v reprezentativních prostorách Brožíkovy síně na Staroměstské radnici.

Záštitu nad společenskou akcí převzal náměstek primátorky hl.m.Prahy Petr Dolinek.

Pozvání přijal starosta městské části Praha 11 Petr Jirava a v průběhu přebírání ocenění všem vyznamenaným mladým atletům z oddílu Atletika Jižní Město z.s. osobně poblahopřál.

Oceněno bylo z našich oddílových řad sedm našich mladých atletů.

Ocenění Nejlepší mladý atlet hl.m.Prahy za rok 2017 v kategorii starších žáků převzal:

NICO BOKETTA a společně s ním jeho osobní trenér Ladislav Kárský.

Ocenění za mimořádné výkony a úspěšnou reprezentaci hl.m.Prahy za rok 2017 převzali:

Anna KERBACHOVÁ, Tereza Elena ŠÍNOVÁ a Jan PATKA.

Ocenění za zisk titulu Mistryně České republiky družstev v kategorii dorostenek za rok 2017 převzaly za celý tým:

Linda Dufková, Iveta Dufková a Eliška Landsmannová.

Úroveň mládežnické atletiky v Praze, v porovnání s dalšími regiony v České republice, je na té nejvyšší úrovni a o to více vyniká počet oceněných mladých jihoměstských atletů.

Ladislav Kárský

předseda oddílu