ENDE

TEREZA ELENA ŠÍNOVÁ MISTRYNÍ ČR V NÁRODNÍM REKORDU

úspěch)

Na Mistrovství ČR v halových vícebojích v hale Otakara Jandery ve Stromovce zazářila  TEREZA ELENA ŠÍNOVÁ. Mladá 16ti letá atletka oddílu Atletika Jižní Město z.s. se postarala o jeden z vrcholů českého šampionátu.

Šínová 2Díky Tereze se bude měnit rekordní listina v kategorii dorostenek v halovém pětiboji v bodovém součtu 4.130 bodů.

V pátek 9.února 2018 prošla soutěží se skvělými výsledky ve všech disciplínách takto:

60m překážek – osobní rekord 8,49s; výška – osobní rekord 175cm; koule 3kg – 12,33m; dálka – 585cm; 800m – 2:28,77s.

Tato bývalá žákyně ZŠ Pošepného náměstí, nyní studentka 1.ročníku Gymnázia Opatov, opět prokázala své atletické předpoklady českým rekordem nejvyšší mezinárodní úrovně a zařadila se na první místo světových tabulek v halovém pětiboji ve své kategorii do 17 let.

Při své opakovaně prokázané výkonnosti, díky svému přístupu k atletice a pod vedením osobního trenéra Ladislava Kárského může oprávněně vyhlížet s optimismem ke svému letošnímu vrcholu a tím je Mistrovství Evropy v kategorii do 17 let.

Více na: www.atletikajm.cz

Šínová