ENDE

Společnost Jihoměstská sociální zve na přednášky

Jihoměstská sociální a.s.

Jihoměstská sociální a.s. zve všechny, kteří mají zájem, na zajímavé přednášky, které se uskuteční ve stravovacím centru v Křejpského 1502/8.

PŘEDNÁŠKA „Preventivní prohlídka u lékaře“

Kdy: 16. února (čtvrtek) od 14:30 hodin

Kde: Stravovací centrum v Křejpského 1502/8

Přednášející: Pavla Holasová Petříková, farmaceutický asistent

Obsah přednášky: Vše na co máte nárok ze zákona. Obsah a časové rozmezí všeobecné preventivní prohlídky u praktického lékaře pro dospělé a další užitečné informace.

Rozsah přednášky včetně prostoru na dotazy cca 60 minut. Přednáška je bezplatná a je určena pro všechny, kteří se chtějí o tomto tématu něco dozvědět.

PŘEDNÁŠKA „Prokrastinace pro nás seniory“

Kdy: 20. února (pondělí) od 14:30 hodin

Kde: Stravovací centrum v Křejpského 1502/8

Přednášející: Bc. Klára Mlýnková a Ing. Zdeněk Svoboda

Obsah přednášky:  Prokrastinace – chorobné odkládání úkolů a povinností – je aktuálním tématem dnešní doby. Stává se vám, že odkládáte i věci, které opravdu dělat chcete? Snažíte si sami sobě poručit, ale neposlechnete se? Smyslem přednášky je předat účastníkům nástroje, jak denně vítězit nad chorobným odkládáním úkolů a povinností.

14.2.2017 8:48:48 | přečteno 222x | Dana Foučková