ENDE

Zvětšit písmo: A A A

Jižní Město Chodov – fotbalový klub, z.s. se představuje

fotbal)

Fotbalový klub s oficiálním názvem Jižní Město Chodov – fotbalový klub, z.s., působí v rámci nynější Městské části Praha 11 již od roku 1924.

Prezentace klubu: Jižní Město Chodov – fotbalový klub, z.s.

Vážení a milí, dovolte, abychom se Vám představili. Jsme fotbalový klub s oficiálním názvem Jižní Město Chodov – fotbalový klub, z.s., působící v rámci nynější Městské části Praha 11 již od roku 1924. V současné době máme 160 členů, z toho více než polovinu mladších 15 let. Náš „A“ tým nyní hraje I. B třídu, ale naším hlavním posláním je výchova mládeže, zejména pak ke zdravému životnímu stylu, tedy ke sportu v rámci fair-play a začlenění do kolektivu.

Naše mládežnická základna se měsíc od měsíce rozrůstá, přičemž nyní o tuto mládež pečuje celkem jedenáct trenérů s tím, že počítáme i s dalším nárůstem tohoto počtu od podzimu. Nyní hrajeme všechny mládežnické kategorie a účastníme se i turnajů těch nejmenších ročníků, tj. 2010 až 2012. Naši trenéři se soustavně vzdělávají, aby malé hráče připravili na fotbal v moderním evropském provedení.

Hlavním lákadlem pro malé fotbalisty je krásné travnaté hřiště, které je pro rozvoj malých i velkých fotbalistů to nejlepší, hlavně pro jejich zdraví.

Naše hřiště se nachází na adrese Praha 4, Volkovova 3. Trénujeme každý den od 17:00 hodin, takže pokud máte zájem, můžete se na kterýkoli trénink přijít podívat a zjistit, jak by se Vám u nás líbilo. Pro nás je největší odměnou, když se u nás cítí děti dobře, mají ze hry radost a jsou v našem družném kolektivu spokojené.

Vše ostatní je uvedeno na našich webových stránkách www.tjtjchodov.estranky.cz, kde se můžete pobavit nad referáty z našich zápasů, podívat se na fotografie, ale získáte tam i kontakty na naše trenéry a vedoucí a můžete se kdykoli na cokoli zeptat.

Zveme Vás do svých řad!

13.3.2017 9:34:42 | přečteno 167x | Dana Foučková