ENDE

Zvětšit písmo: A A A

Bezplatné doučování v knihovně Opatov

Akce)

Pro všechny žáky základních škol, kteří chtějí využít možnost bezplatného doučování, je připraven program Společně v knihovně.

V rámci něj jsou pravidelně 1x týdně v úterý od 14:30 do 16:30  v prostorách pobočky Městské knihovny Opatov (Opatovská 14)  přítomni proškolení dobrovolníci.

Děti, které budou chtít využít jejich pomoci, mohou přijít kdykoli v průběhu této doby. Dobrovolníci jim individuálně pomohou s čímkoli, co budou potřebovat.

Děti nemusí docházet pravidelně, není potřeba žádná přihláška, nabídku mohou využít kdykoli i bez předchozí domluvy.

Tato nabídka se týká všech dětí, které budou mít zájem, cílová skupina není nijak omezena.

Nabídka je rozšířena i o specializovanou pomoc dětem s odlišným mateřským jazykem. „Dobrovolníci se skládají ze studentů, kteří procházejí školením, jak těmto dětem efektivně pomáhat i s tím, s čím jim nemohou pomoci doma. Na doučování budou v průběhu školního roku navazovat další volnočasové aktivity,“ říká vedoucí programu Společně v knihovně Michal Kryl.

Program organizuje Nová škola, o.p.s. společně s místní pobočkou Opatov Městské knihovny v Praze.

Bližší informace o programu na Praze 11 je možné najít na stránkách www.novaskolaops.cz/praha-11-opatov

13.9.2017 9:15:06 | přečteno 86x | Dana Foučková