Na obsah stránky

Jazyk:

Praha 11

Oficiální internetové stránky Městské části Praha 11
Zvětšit písmo:A A A
Výběr jazyka:
Vyhledávání
 

Běh Jižním Městem - 5. ročník

Městská část Praha 11 a ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO z. s. zvou děti, rodiče a aktivní běžce16. dubna od 9.30 hodin  na 5. ročník závodu - Běh Jižním Městem.


Součástí závodu je Pohár Pražských Běžeckých Nadějí 2016 pro kategorie přípravky, žactva a dorostu

www.bezeckenadeje.cz

Kdy: Sobota 16. dubna 2016 od 9.30 hodin

Kde: Závodní kancelář ve sportovním  areálu ZŠ Mikulova, Mikulova 1594/4, Praha 11, vstup

ze strany od Centrálního parku. Závod se uskuteční v Centrálním parku na Jižním Městě.

Vedoucí činovníci:

Ředitel závodu: PaedDr. Ladislav Kárský

Hlavní rozhodčí: Adriana Dvořáková

Hospodář: Jana Kubištová

Technický ředitel: Petr Vozobule

Lékař závodu: MUDr. Miloslav Mandík 

Povrch trati:

Smíšený – asfalt a tráva

Přihlášky:

Přihlášky online: do čtvrtka 14. dubna 2016 do 22.00 hodin na: Results.Bezeckenadeje.cz

Přihlášky na místě v den závodu: ve sportovním areálu ZŠ Mikulova od 8.30 hodin,

nejpozději 40 minut před startem kategorie.

Prezentace a startovné:

Přihlášení online 30 Kč, přihlášení na místě 50 Kč

Startovní číslo obdrží účastník při prezentaci po zaplacení startovného, v cíli se vrací.

Doprava:

Metro C, stanice Opatov nebo bus zastávka Opatov (cca 350 m), bus zastávka Bachova (cca 250 m).

Šatny a občerstvení:

K dispozici ve sportovním areálu ZŠ Mikulova

Výsledky:

Průběžně budou vyvěšovány v prostoru startu a cíle. Oficiální výsledky budou zveřejněny na:

www.bezeckenadeje.cz

Kategorie a časový pořad:

 9.30 žákyně mladší (PPBN) 2003–2004 1200 m (2 krátké okruhy)

 9.40 žáci mladší  (PPBN) 2003–2004 1200 m

 9.50 žákyně (PPBN) 2001–2002 2300 m (1 velký okruh)

10.00 žáci (PPBN) 2001–2002 2300 m

10.15 1. vyhlašovací blok vítězů

10.15 berušky 2011–2013 100 m

10.25 broučci 2011–2013 100 m

10.35 přípravka žákyně I 2009–2010 300 m

10.45 přípravka žáci I 2009–2010 300 m

10.55 přípravka žákyně II 2007–2008 600 m (1 krátký okruh)

11.05 přípravka žáci II 2007–2008 600 m

11.15 přípravka žákyně III (PPBN) 2005–2006 600 m

11.25 přípravka žáci III (PPBN) 2005–2006 600 m

11.40 2. vyhlašovací blok vítězů

11.40 dorostenky (PPBN) 1999–2000 4600 m (2 velké okruhy)

juniorky 1997–1998 4600 m

ženy do 34 let 1982–1996 4600 m

ženy 35–44 let 1972–1981 4600 m

ženy nad 44 let 1971 a starší 4600 m

dorostenci (PPBN) 1999–2000 4600 m

12.20 3. vyhlašovací blok vítězů

12.20 junioři 1997–1998 6.900 m (3 velké okruhy)

muži do 39 let 1977–1996 6.900 m

muži 40–49 let 1967–1976 6.900 m

muži 50–59 let 1957–1966 6.900 m

muži nad 59 let 1956 a starší 6900 m

13.10 4. vyhlašovací blok vítězů

Vyhlášení vítězů a ceny:

Vyhlášení výsledků bude provedeno v uvedených vyhlašovacích blocích.

Závodníci na 1. –3. místě ve všech kategoriích obdrží diplom, medaili a věcné ceny.

Závodníci na 1.–3. místě od kategorií přípravky po žactvo obdrží navíc pohár.

Diplom účastníka ke stažení na webu: www.atletikajm.cz.

Doprovodný program pro děti:

  • Dětská atletika

  • Skákací hrad pro děti

  • Autogramiáda atletických osobností

    Upozornění:

    Závodí se dle platných pravidel Českého atletického svazu.

    Závodníci startují na vlastní nebezpečí, děti na zodpovědnost a za dozoru rodičů nebo zákonných zástupců.

    Pořadatel neručí za odložené věci.

    Všem účastníkům příjemné zážitky z běhání přeje

    ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO 


11.3.2016 10:46:21 | přečteno 1994x | Dana Foučková

Kalendář akcí >

Simona Kala: Jižní Město ve fotografii
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Komise pro likvidaci majetku
Kino klub Zahrada – Běžná selhání
Kino klub Zahrada – Good Old Czechs
Simona Kala: Jižní Město ve fotografii
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Simona Kala: Jižní Město ve fotografii
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Studio Damúza – Uši pro princeznu
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
1. 12. ZVEME VÁS NA PŘEDNÁŠKU: Právo na straně seniorů v době inflace a energetické krize
MOZKOVÝ JOGGING pro seniory pokračuje
Honza Brož & Devítka
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Loutky bez hranic – Kouzelný vánoční zvonek
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Nedělní pohádka pro děti: Ukradené Vánoce
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Bytová komise
Pražský salonní orchestr
Mikulášský průvod Jižním Městem
Kino klub Zahrada – Trojúhelník smutku
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Drum Circle s Petrem Šušorem
Komentovaná prohlídka výstavy: Trnka, Miler, Born
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
MIKULÁŠSKÁ ZÁBAVA pro seniory
Divadlo KAKÁ – Vánoční příběh
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Sociální a zdravotní komise
Sociální a zdravotní komise
Melodie pro každého
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Sobotní výtvarná dílna
Divadlo b – Malý pán
Vánoční cestování s Cvrčkem a Šnekem
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Nedělní pohádka pro děti: Kouzelný vánoční zvonek
Jedenáctky: Barokní souznění
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
VÁNOČNÍ KONCERT – KAREL KEKEŠI
Vánoční šansony na tvrzi
Kino klub Zahrada – Il Boemo
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Ukradené vánoce – divadlo ToyMachine
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Jazz klub Tvrz: Jazzové Vánoce – Barbora Tellinger a John Fresk
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Turnaj v přehazované
Vánoce na Chodovské tvrzi
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Vánoce na Chodovské tvrzi
Loutky bez hranic – Vánoční svatba sněhuláka Karla
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Vánoce na Chodovské tvrzi
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Vánoční koncert Big Bandu Pražského salonního orchestru
Kino klub Zahrada – Největší dar
Kino klub Zahrada – Buko
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Lollipopz vánoční koncert
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Vánoční koncert: Jaroslav Svěcený a Lucie Tóth
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
Trnka, Miler, Born – kresby, grafiky 1946 - 2016
 

Senior TAXI

Více

TV Expres

Více

Mobilní aplikace Praha 11 v mobilu

pohodlný přístup ke všem informací z webového portálu www.praha11.cz ve Vašem chytrém zařízení

Více

 

Důležité kontakty

Úřad městské části Praha 11
Ocelíkova 672/1
149 41 Praha 415

tel: 267 902 111

O-linka
800 104 300
obcanskalinka@praha11.cz

Úřední hodiny

Odbory: územního rozvoje, kancelář starosty, kancelář tajemníka, ekonomický, majetkoprávní, správy majetku

Aktuální úřední hodiny

Úřad MČ Praha 11 © 2003-2010  |  podatelna@praha11.cz  |  webmaster  |  prohlášení o přístupnostimapa webu  |  RSS | QSw| QSa
load