Na obsah stránky

ENDE
 

Vojtěch Dyk, Robert Záruba a další slavné osobnosti budou pomáhat florbalem

Pozvánka

Srdečně Vás zveme na charitativní florbalové utkání, které proběhne 19. 12. 2017 od 16.30 hodin ve Sportovní hale Jižní Město pod záštitou starosty MČ Praha 11 Ing. Petra Jiravy. 

Tým extraligových žen Ivanti Tigers Jižní Město sehraje společně s týmem Top Real Praha charitativní utkání na pomoc bývalého sportovce Lukáše Váchy. Jeho slibně rozvíjející se kariéru nejprve zabrzdilo vážné zranění kolene, po kterém se musel již ve 20 letech jako hráč SK Slavia Praha rozloučit s velkým fotbalem. Když pak s profesionálním sportováním skončil definitivně, přišel den, který jeho život navždy změnil: při skoku do bazénu se Lukáš uhodil do hlavy tak nešťastně, že si zlomil dva obratle a ochrnul na všechny končetiny. Lukáš se ocitl v invalidním důchodu, který ale ani zdaleka nepokryje jeho nutné výdaje. Cílem charitativního utkání je proto pomoci Lukášovi ke koupi přídatných elektrických kol k vozíku v hodnotě cca 120 000,- Kč. 

Přijďte s námi na chvíli zapomenout na vánoční shon, zafandit, pobavit se a pomoci dobré věci.

O přestávkách během zápasu budou probíhat soutěže a také tombola o vzácné a originální dárky, například dresy týmů Ivanti Tigers a Real Top Praha, fotbalový dres Tomáše Rosického s jeho podpisem a podpisy ostatních hráčů FC Sparta, DVD Anděl Páně podepsaný oběma hlavními hrdiny - Jiřím Dvořákem a Ivanem Trojanem, poukazy na vstup do „české“ pevnosti Boyard - TEPfactoru a další věcné dary od partnerů akce. Čeká na Vás autogramiáda a focení se všemi účastníky zápasu, fotokoutek, a mnoho dalšího.

Vstupné je dobrovolné, ale každý, kdo věnuje na Lukáše alespoň 100,- Kč/osobu, získá možnost zúčastnit se tomboly. Prvních 150 dárců navíc dostane burger ZDARMA!

Florbal 2


7.12.2017 15:13:36 | přečteno 283x | Anna Kočicová

Navigace

 
load