ENDE

Zvětšit písmo: A A A

V Centru Chodov se rozzářil strom, který plní přání seniorům

praha11

Až do 17. prosince bude v Centru Chodov návštěvníkům k dispozici Strom splněných přání a s ním možnost udělat radost některému z jihoměstských seniorů.

Vánoční strom letos ozdobila přání obyvatel Domova pro seniory a Odlehčovacího centra v Janouchově ulici na Jižním Městě a nově i přání osamělých klientů pečovatelské služby, kteří budou trávit Vánoce bez svých blízkých, mnozí z nich připoutáni na lůžko.

Přitom proměnit jejich přání ve skutečnost je tak jednoduché. Jak na to?

1. Najděte v Centru Chodov vánoční Strom splněných přání (v 1. patře v Designer Gallery, mezi obchody Stefanel a Destroy)

2. Vyberte jakékoliv dosud nesplněné přání

3. Kupte dárek a předejte ho do 17. 12. 2017 personálu Click & Service v 1. patře Centra Chodov

Děkujeme všem, kdo se zapojí - i malý dárek může vykouzlit velký úsměv na tváři těch, kterým je často do smíchu tak málo.

Strom foto 1Strom foto 2

5.12.2017 16:32:19 | přečteno 184x | Anna Kočicová