Na obsah stránky

ENDE
 

Upozornění na noční zkoušky EPS v Centru Chodov

upozornění

Dovolujeme si Vás upozornit, že v nočních hodinách 12. 9., 19. 9. a 26. 9. 2017 budou v Centru Chodov probíhat zkoušky sirény a evakuační hlášení. 

Funkční zkoušky systému EPS, zahrnující ERO (zkoušku sirény a evakuační hlášení), a jejich návazností budou v uvedených dnech probíhat za účasti dotčených orgánů, zejména Hasičského záchranného sboru, pod jejichž dohledem bude dopad na okolí minimalizován. Testy probíhají v nočních hodinách při vyloučení veřejnosti, protože jejich součástí je i vypnutí proudu v obchodním centru. Jedná se o kontrolované zkoušky špičkových systémů, aby se prověřila a zajistila jejich plná funkčnost. Tyto testy jsou standardní součástí přípravy všech velkých budov před spuštěním do provozu a vyžaduje je platná legislativa. 

Centrum Chodov přislíbilo snahu minimalizovat dopady na okolní prostředí, v tomto případě tím, že se pokusí vyhnout hlášení na otevřených prostranství (např. střešním parkingu), případně samozřejmě zkrátí dobu k ověření funkčnosti na nezbytně nutnou. 

Nové Centrum Chodov bude veřejnosti zpřístupněno 11. října 2017. Omlouváme se jeho jménem za všechny nepříjemnosti, které dokončení dostavby Centra provází, a prosíme Vás o trpělivost. 

V případě komplikací či dotazů prosím kontaktujte Občanskou linku Prahy 11 na tel. 800 104 300 či na e-mailu obcanskalinka@praha11.cz.

centrum chodov logo

11.9.2017 11:15:12 | přečteno 236x | Anna Kočicová

Navigace

 
load