ENDE

Zvětšit písmo: A A A

Dočasná změna trasy a zastávek na Jižním Městě

u kunratickeho lesa schema

Dočasná změna trasy a zastávek pro linky číslo 115, 177, 193, 197, 252, 326 a 511

Z důvodu opravy ulice U Kunratického lesa dochází od soboty 14. května 2016 (od zahájení denního provozu) do neděle 15. května 2016 (do ukončení denního provozu) k dočasnému opatření pro autobusové linky číslo 115,177193197252326 a 511.

Opatření pro linky číslo 115 a 197:

Změna zastávky:

Ve směru Háje se v ulici Roztylské o přibližně 35 metrů po směru jízdy, do  nástupní zastávky linky číslo 177, přemisťuje zastávka Chodov.

Opatření pro linky číslo 177, 193 a 326:

Změna trasy:

• Linka číslo 177 je směru Chodov vedena po stávající trase do zastávky U Dálnice, dále pokračuje odklonem ulicemi Na Jelenách a Roztylská. Linka číslo 193 jede beze změny do zastávky Koleje Jižní Město, dále je odkloněna ulicemi Technologická, Kunratická spojka a Roztylská. Ve směru Poliklinika Mazurská, respektive Nádraží Vršovice se trasy linek nemění.
  • Linka číslo 326 je obousměrně vedena po stávající trase do zastávky Pod Chodovem, respektive Koleje Jižní Město, dále pokračuje odklonem ulicemi Pod Chodovem, Roztylská a Kunratická spojka.

Změny zastávek (v obou směrech):

• Ruší se zastávky VolhaU Kunratického lesaPetýrkova a Chodov (výstupní).
  • Mezi zastávkami U Dálnice, respektive Koleje Jižní Město se v ulici Roztylské, v pravidelných zastávkách linky číslo 197, zřizují zastávky Na Jelenách a Jarníkova.
  • Zřizuje se zastávka Chodov – výstupní zastávka ve směru Chodov v ulici Roztylské, v pravidelné zastávce linky H1; ve směru Poliklinika Mazurská, respektive Nádraží Vršovice v ulici Roztylské, v zálivu pod podjezdem OC Chodov.

Zrušení spojů linky číslo 193:

Po dobu platnosti tohoto opatření jsou zrušeny spoje linky vedené v trase Chodov – Volha.

Opatření pro linku číslo 511:

Změna trasy:

• Ve směru Čakovice je linka vedena po stávající trase do zastávky U Dálnice, dále pokračuje odklonem ulicemi Na Jelenách a Roztylská.
  • Ve  směru Nádraží Hostivař je linka vedena po stávající trase do zastávky Dědinova, dále pokračuje odklonem ulicemi Ryšavého, Roztylská a Na Jelenách.

Změny zastávek (v obou směrech):

• Ruší se zastávky VolhaU Kunratického lesa a Petýrkova.
  • Mezi zastávkami U Dálnice a Dědinova se v ulici Roztylské, v zastávkách linky číslo 197 zřizují zastávky Na Jelenách a Jarníkova.
  • V ulici Roztylské se v zastávkách linky číslo 177 zřizuje zastávka Chodov.

Zavedení zvláštní autobusové linky:

V trase Chodov – U Kunratického lesa – Chodov (polookružní trasa) je  zavedena zvláštní autobusová linka číslo 252.

11.5.2016 8:50:08 | přečteno 1064x | Miroslav Dvořák