Na obsah stránky

ENDE
 

Dny Prahy 11

Dny Prahy 11 logo final

Srdečně Vás zveme na tradiční oslavy naší městské části, které se odehrají 14. - 17. 9. v Chodovské tvrzi a přilehlém parku. Na jaký program se letos můžete těšit?

Především bohatý a pestrý, takže si na své přijdou všechny generace. Dny Prahy 11 nabídnou hned první den širokou nabídku aktivit jak pro rodiny s dětmi, tak pro všechny milovníky populární hudby: zlatým hřebem dne bude koncert Anny K!

Druhý den pak bude patřit především dětským návštěvníkům, kteří se mohou těšit na pohádku Studia Damúza Momotaró. Tradiční dílny pro děti budou letos realizovány v rámci projektu integrace cizinců na lokální úrovni ve spolupráci s vietnamskou a ukrajinskou komunitou. Zajímavý bod programu představuje také neocirkusový workshop, který bude otevřený nejen dětem, ale i jejich rodičům. V pátek zároveň dojde k předání ceny Miloslava Švandrlíka a slavnostnímu vyhlášení literární soutěže o Zlatý Klíč. 

Pro třetí den Dnů Prahy 11 je připraven již 20. ročník folklórního festivalu, jemuž budou dominovat Zlaté husle, Španělští Korrontzi či Kud Ruhar z Bosny a Hercegoviny, večer pak sólisté slavného uměleckého souboru Lúčnica. 

Závěr letošních oslav jedenácté městské části se ponese v duchu pohybu a sportu, především však ve znamení tradičního Běhu 11 km Prahou 11 aneb běžíme pro SOS dětské vesničky.

Akce se koná za podpory Městské části Praha 11, vstup je ZDARMA.

Aktuality k programu můžete rovněž sledovat na facebookovém profilu akce https://www.facebook.com/dnyprahy11/ Těšíme se na Vás!

Dny Prahy 11 New11.9.2017 20:32:20 | přečteno 573x | Anna Kočicová

Navigace

 
load