ENDEFR

Ymkárium sdružení YMCA Praha pořádá Den dětí

YMCA

Nízkoprahový klub pro děti a mládež Ymkárium občanského sdružení YMCA Praha pořádá 7. června Den dětí ve 13:00 hod. Akce bude probíhat převážně v prostorách Ymkária na adrese Křejpského 1531. Návštěvníci se mohou těšit na mnoho workshopů, her a soutěží.

Děti si zde budou moci vyrobit např. náramek přátelství, pouťové růže nebo obrázek barvou na sklo. Malý artisté se budou učit žonglovat s míčky, které si před tím také sami vytvoří. Návštěvníci akce tak mohou odejít domů nejen s dobrým pocitem, ale také s krásnými upomínkovými předměty.

Ochuzeny nebudou ani ty děti, které dávají přednost pohybu. Ymkárium připravilo zábavné soutěže a hry o malé odměny. Mlsným dětským jazýčkům jistě udělá radost dort.

Podrobnější informace o programu naleznete na www.ymkarium.ymca.cz.

Občanské sdružení YMCA Praha provozuje nízkoprahový klub Ymkárium na Jižním Městě již řadu let. Klub je otevřen pro všechny děti a mladé lidi z Jižního Města od 6 do 26 let. Služby jsou poskytovány bezplatně, anonymně a v bezpečném prostředí.

YMCA Praha o. s. děkuje za podporu všem sponzorům a donátorům.

Plakát k akci je uložen ikona souboruzde.

4.6.2012 16:34:40 | přečteno 635x | Petr Kefurt